Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2 256 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  byt 1+kk 26 m²Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²

Prodaný byt 1+kk 26 m²

Říčanská 490, Říčany - Radošovice

3 280 000 Kč

126 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 764 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²

Prodaný dům 183 m², pozemek 1454 m²

Budenín 36, Votice

5 950 000 Kč

4 950 000 Kč

27 049 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²

Prodaná chata 130 m², pozemek 752 m²

Suchá ev. č. 64, Jáchymov

3 100 000 Kč

23 846 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 355 m²

Husova 198, Chlum u Třeboně

5 500 000 Kč

4 990 000 Kč

33 267 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²

Prodaný dům 244 m², pozemek 356 m²

U Stavu II 1156, Hulín

5 790 000 Kč

5 000 000 Kč

20 492 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²

Prodaný dům 188 m², pozemek 1502 m²

Markvartice 61, Markvartice

3 850 000 Kč

20 479 Kč/m2

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Masarykova 341, Klatovy II

3 699 306 Kč

56 050 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 683 m²

Micmanice 168, Strachotice

3 765 000 Kč

34 227 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Měchurova 123, Klatovy V

4 700 000 Kč

4 450 000 Kč

65 441 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Revoluční 1681/16b, Šumperk

3 190 000 Kč

3 090 000 Kč

56 182 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
1...151617...226

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 764 nemovitostí