Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2 259 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 528 m²

V Sadě 59, Rebešovice

6 363 000 Kč

4 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 779 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.3.2026

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 298 m²

Rozkoš 270, Světlá nad Sázavou

4 100 000 Kč

41 000 Kč/m2

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Mladoboleslavská 727, Bělá pod Bezdězem

3 990 000 Kč

88 667 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²

Prodaný dům 248 m², pozemek 1425 m²

Pržno 170, Pržno

6 950 000 Kč

4 995 000 Kč

20 141 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 4+1 77 m²Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²

Prodaný byt 4+1 77 m²

Mírová 526, Loket

3 500 000 Kč

45 455 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 69 m²Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²

Prodaný byt 2+kk 69 m²

Verdunská 1960/21, Ostrava - Moravská Ostrava

4 105 000 Kč

59 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 93 m²Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²

Prodaný byt 3+1 93 m²

Boženy Němcové 80/16, Liberec V-Kristiánov

6 900 000 Kč

4 800 000 Kč

51 613 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Nerudova 633/8, Sezimovo Ústí

3 800 000 Kč

58 462 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+1 49 m²Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²

Prodaný byt 1+1 49 m²

Sokolovská 2379, Tábor

3 618 000 Kč

73 837 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 339 m²

Č. Holase 196, Milevsko

4 795 000 Kč

4 529 320 Kč

60 391 Kč/m2

1...789...226

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 779 nemovitostí