Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Liberecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

133 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Lomená 2857, Česká Lípa

2 101 000 Kč

52 525 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 639 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Jana Zrzavého 2878, Česká Lípa

2 840 000 Kč

43 030 Kč/m2

Prodáno 6.12.2025

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Pivovarská 55, Cvikov I

1 750 000 Kč

1 690 000 Kč

54 516 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners

Prodáno 1.12.2025

Prodaný  byt 1+1 47 m²Prodaný  byt 1+1 47 m²
Prodaný  byt 1+1 47 m²
Prodaný  byt 1+1 47 m²

Prodaný byt 1+1 47 m²

Zdislavy z Lemberka 317, Jablonné v Podještědí

1 990 000 Kč

42 340 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 30.11.2025

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Bardějovská 2573, Česká Lípa

2 700 000 Kč

38 571 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Jáchymovská 2907, Česká Lípa

2 870 000 Kč

41 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodáno 24.11.2025

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Alšova 1637/2, Česká Lípa

2 800 000 Kč

45 161 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  byt 1+1 41 m²Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²

Prodaný byt 1+1 41 m²

Tř. T. G. Masaryka 813, Nový Bor

2 040 000 Kč

49 756 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners

Prodáno 3.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 44 m²Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²

Prodaný byt 2+kk 44 m²

Fialková 552/18, Liberec IV-Perštýn

2 750 000 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  byt 3+1 134 m²Prodaný  byt 3+1 134 m²
Prodaný  byt 3+1 134 m²
Prodaný  byt 3+1 134 m²

Prodaný byt 3+1 134 m²

Poustka 26, Višňová

2 200 000 Kč

1 450 000 Kč

10 821 Kč/m2

1234...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 639 nemovitostí