Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Liberecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

133 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.2.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Liberecká 3429/28, Jablonec nad Nisou

2 740 000 Kč

74 054 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 639 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  byt 3+1 82 m²Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²

Prodaný byt 3+1 82 m²

Větrná 1829/8, Česká Lípa

3 650 000 Kč

3 000 000 Kč

36 585 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 30.1.2026

Prodaná  chata 14 m², pozemek 312 m²Prodaná  chata 14 m², pozemek 312 m²
Prodaná  chata 14 m², pozemek 312 m²
Prodaná  chata 14 m², pozemek 312 m²

Prodaná chata 14 m², pozemek 312 m²

Svárov ev. č. 25, Stráž nad Nisou

1 745 000 Kč

1 150 000 Kč

82 143 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group

Prodáno 13.1.2026

Prodaná  chalupa 96 m², pozemek 434 m²Prodaná  chalupa 96 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chalupa 96 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chalupa 96 m², pozemek 434 m²

Prodaná chalupa 96 m², pozemek 434 m²

Kruh 27, Doksy

2 600 000 Kč

27 083 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 12.1.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Sluneční 2484, Česká Lípa

2 750 000 Kč

2 590 000 Kč

46 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 598 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 598 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 598 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 598 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 598 m²

Habartice 177, Habartice

2 990 000 Kč

18 688 Kč/m2

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Děčínská 206/12, Česká Lípa

2 525 000 Kč

45 909 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 246 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 246 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 246 m²

Úštěcká 56, Kravaře

990 000 Kč

770 000 Kč

7 700 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  byt 3+kk 47 m²Prodaný  byt 3+kk 47 m²
Prodaný  byt 3+kk 47 m²
Prodaný  byt 3+kk 47 m²

Prodaný byt 3+kk 47 m²

Starý Újezd 1647/6, Česká Lípa

2 650 000 Kč

56 383 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Horní Rokytnice 552, Rokytnice nad Jizerou

3 290 000 Kč

2 999 000 Kč

81 054 Kč/m2

123...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 639 nemovitostí