Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

262 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.3.2025

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Pod tratí 638, Hrádek nad Nisou

2 850 000 Kč

47 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 401 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.3.2025

Prodaný  byt 2+kk 59 m²Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²

Prodaný byt 2+kk 59 m²

Podhorská 911/44, Jablonec nad Nisou

2 250 000 Kč

1 990 000 Kč

33 729 Kč/m2

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Dlouhá 2603, Česká Lípa

2 620 000 Kč

39 697 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Brigádníků 69, Nový Bor

1 850 000 Kč

37 000 Kč/m2

Prodáno 12.3.2025

Prodaný  dům 400 m², pozemek 1237 m²Prodaný  dům 400 m², pozemek 1237 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 1237 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 1237 m²

Prodaný dům 400 m², pozemek 1237 m²

Jítrava 14, Rynoltice

5 899 994 Kč

3 675 000 Kč

9 188 Kč/m2

Prodáno 5.3.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 155 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 155 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 155 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 155 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 155 m²

Škroupovo náměstí 157/10, Česká Lípa

4 130 000 Kč

20 650 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 2+1 82 m²Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²

Prodaný byt 2+1 82 m²

Opletalova 2426/36, Jablonec nad Nisou

359 980 000 Kč

3 800 000 Kč

46 341 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 855 m²

Lipová 157, Hrádek nad Nisou - Loučná

4 890 000 Kč

4 390 000 Kč

36 583 Kč/m2

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 300 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 300 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 300 m²

Okružní 287, Jablonné v Podještědí

3 050 000 Kč

21 786 Kč/m2

Prodáno 21.2.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Nezvalova 663/16, Liberec XV-Starý Harcov

3 990 000 Kč

4 300 000 Kč

65 152 Kč/m2

1...141516...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 401 nemovitostí