Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

87 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.7.2025

Prodaný  byt 1+kk 23 m²Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²

Prodaný byt 1+kk 23 m²

Vítězslava Nezvala 738, Frýdek-Místek - Místek

1 960 000 Kč

85 217 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 443 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²

Prodaný dům 30 m², pozemek 1781 m²

Hranečník 1075/13, Ostrava - Slezská Ostrava

2 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Prodáno 20.6.2025

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Karla Pokorného 1408/10, Ostrava - Poruba

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 16.6.2025

Prodaná  chata 32 m², pozemek 503 m²Prodaná  chata 32 m², pozemek 503 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 503 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 503 m²

Prodaná chata 32 m², pozemek 503 m²

Lyžbice ev. č. 87, Třinec

1 590 000 Kč

49 688 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Horní 1559/3, Bruntál

1 450 000 Kč

41 429 Kč/m2

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Malá Štáhle

1 200 000 Kč

17 143 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Větrná 905/8, Rýmařov

1 490 000 Kč

29 216 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Uhlířská 1354/4, Bruntál

1 690 000 Kč

32 500 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 2720 m²

Slezské Rudoltice 71, Slezské Rudoltice

1 990 000 Kč

1 600 000 Kč

14 286 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Jesenická 788/26, Bruntál

1 750 000 Kč

31 250 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 443 nemovitostí