Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

87 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.5.2025

Prodaná  chata 17 m², pozemek 524 m²Prodaná  chata 17 m², pozemek 524 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 524 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 524 m²

Prodaná chata 17 m², pozemek 524 m²

Město ev. č. 75, Orlová

980 000 Kč

57 647 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 443 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Jesenická 461, Břidličná

1 600 000 Kč

1 420 000 Kč

22 903 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaná  chata 42 m², pozemek 639 m²Prodaná  chata 42 m², pozemek 639 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 639 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 639 m²

Prodaná chata 42 m², pozemek 639 m²

Ostrá Hora 212, Bohušov

1 590 000 Kč

37 857 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Prodáno 29.4.2025

Prodaná  chalupa 128 m², pozemek 1422 m²Prodaná  chalupa 128 m², pozemek 1422 m²
Prodaná  chalupa 128 m², pozemek 1422 m²
Prodaná  chalupa 128 m², pozemek 1422 m²

Prodaná chalupa 128 m², pozemek 1422 m²

Dívčí Hrad 14, Dívčí Hrad

1 190 000 Kč

9 297 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Horní 1559/3, Bruntál

1 777 000 Kč

29 617 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  byt 1+1 41 m²Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²

Prodaný byt 1+1 41 m²

Dvořákova 329/39, Nový Jičín

1 900 000 Kč

46 341 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²

Prodaný dům 62 m², pozemek 96 m²

Do Grundů 91, Neplachovice

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

25 645 Kč/m2

Prodáno 17.4.2025

Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 861 m²

Karla Havlíčka Borovského 251, Ryžoviště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

12 396 Kč/m2

Prodáno 5.3.2025

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Na Kopci 2370/48c, Karviná - Mizerov

1 250 000 Kč

31 250 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Fidler
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Antonín Fidler

Antonín Fidler

4.7

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Bartákova 798/29, Rýmařov

2 000 000 Kč

27 778 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
1...345...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 443 nemovitostí