Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

238 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  byt 3+1 54 m²Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²

Prodaný byt 3+1 54 m²

Elektrárenská 5702/11, Ostrava - Svinov

2 650 000 Kč

49 074 Kč/m2

Realitní makléř: Nikola Georgievová
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Nikola Georgievová

Nikola Georgievová

4.1

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²

Prodaná chata 26 m², pozemek 755 m²

K Lidicím ev. č. 7, Ostrava - Petřkovice

2 570 000 Kč

98 846 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 191 m², pozemek 805 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 805 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 805 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 805 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 805 m²

Melč 58, Melč

1 270 000 Kč

960 000 Kč

5 026 Kč/m2

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  byt 1+kk 24 m²Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²

Prodaný byt 1+kk 24 m²

Olomoucká 1947/37, Opava - Předměstí

1 890 000 Kč

78 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Prodáno 26.11.2025

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Edisonova 1443/86b, Ostrava - Hrabůvka

2 700 000 Kč

60 000 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 26.11.2025

Prodaný  byt 1+kk 24 m²Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²

Prodaný byt 1+kk 24 m²

Sokolovská 1327/57, Ostrava - Poruba

2 111 111 Kč

87 963 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 26.11.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 599 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 599 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 599 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 599 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 599 m²

Čeladná ev. č. 165, Čeladná

1 850 000 Kč

1 690 000 Kč

33 800 Kč/m2

Prodáno 21.11.2025

Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²
Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²
Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²

Prodaná chata 64 m², pozemek 464 m²

Komorní Lhotka ev. č. 270, Komorní Lhotka

2 490 000 Kč

2 000 000 Kč

31 250 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Prodáno 18.11.2025

Prodaný  byt 2+1 44 m²Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²

Prodaný byt 2+1 44 m²

Masarykova třída 1017, Orlová - Lutyně

1 890 000 Kč

1 750 000 Kč

39 773 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Masarykova třída 1017, Orlová - Lutyně

1 690 000 Kč

1 750 000 Kč

27 778 Kč/m2

1...345...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí