Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

238 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Pivovarská 668, Fulnek

2 250 000 Kč

52 326 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.11.2025

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 461 m²

Pocheň ev. č. 72, Brumovice

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  byt 3+1 128 m²Prodaný  byt 3+1 128 m²
Prodaný  byt 3+1 128 m²
Prodaný  byt 3+1 128 m²

Prodaný byt 3+1 128 m²

Na Loukách 316, Bohumín - Pudlov

2 890 000 Kč

22 578 Kč/m2

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 947 m²

Raduňská 1/8, Opava - Podvihov

2 300 000 Kč

23 000 Kč/m2

Prodáno 29.10.2025

Prodaná  chata 38 m², pozemek 400 m²Prodaná  chata 38 m², pozemek 400 m²
Prodaná  chata 38 m², pozemek 400 m²
Prodaná  chata 38 m², pozemek 400 m²

Prodaná chata 38 m², pozemek 400 m²

Trojanovice ev. č. 209, Trojanovice

1 965 000 Kč

51 711 Kč/m2

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 2+kk 55 m²Prodaný  byt 2+kk 55 m²
Prodaný  byt 2+kk 55 m²
Prodaný  byt 2+kk 55 m²

Prodaný byt 2+kk 55 m²

Gerasimovova 1781/2, Ostrava - Zábřeh

2 860 000 Kč

52 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 26.9.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Šunychelská 978, Bohumín - Nový Bohumín

2 700 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  byt 1+1 49 m²Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²

Prodaný byt 1+1 49 m²

Zdeňka Štěpánka 1787/1, Ostrava - Poruba

2 980 000 Kč

60 816 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 12.9.2025

Prodaný  byt 1+kk 24 m²Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²

Prodaný byt 1+kk 24 m²

U Parku 2867/1, Ostrava - Moravská Ostrava

2 150 000 Kč

89 583 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Svazácká 2200/42, Ostrava - Zábřeh

2 870 000 Kč

49 483 Kč/m2

1...456...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí