Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

367 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.9.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 558 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 558 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 558 m²

Sklepní 69/12, Rýmařov - Janovice

2 625 000 Kč

2 300 000 Kč

23 000 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 239 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.9.2025

Prodaný  byt 3+1 93 m²Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²

Prodaný byt 3+1 93 m²

Březinova 1038/3, Ostrava - Zábřeh

4 400 000 Kč

47 312 Kč/m2

Prodáno 3.9.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 633 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 633 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 633 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 633 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 633 m²

Bratříkovice 22, Bratříkovice

2 490 000 Kč

17 786 Kč/m2

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  byt 1+kk 27 m²Prodaný  byt 1+kk 27 m²
Prodaný  byt 1+kk 27 m²
Prodaný  byt 1+kk 27 m²

Prodaný byt 1+kk 27 m²

Bohumínská 1387/73, Ostrava - Slezská Ostrava

2 680 000 Kč

99 259 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Bulharská 1421/17, Ostrava - Poruba

4 300 000 Kč

58 904 Kč/m2

Prodáno 27.8.2025

Prodaný  dům 190 m²Prodaný  dům 190 m²
Prodaný  dům 190 m²
Prodaný  dům 190 m²

Prodaný dům 190 m²

Nové Lublice, Opava

2 960 000 Kč

2 200 000 Kč

11 579 Kč/m2

Prodáno 26.8.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Žižkova 558/29, Krnov - Pod Cvilínem

3 350 000 Kč

46 528 Kč/m2

Prodáno 26.8.2025

Prodaný  dům 60 m², pozemek 1165 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 1165 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 1165 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 1165 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 1165 m²

Lučina 2, Lučina

4 690 000 Kč

78 167 Kč/m2

Prodáno 19.8.2025

Prodaný  dům 212 m², pozemek 1802 m²Prodaný  dům 212 m², pozemek 1802 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 1802 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 1802 m²

Prodaný dům 212 m², pozemek 1802 m²

Na Václavu 449, Rychvald

2 700 000 Kč

12 736 Kč/m2

Prodáno 14.8.2025

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

SPC R 431/65, Krnov - Pod Cvilínem

2 450 000 Kč

54 444 Kč/m2

1...91011...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 239 nemovitostí