Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

367 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.11.2025

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Majakovského 896/7, Havířov - Město

3 490 000 Kč

50 580 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 239 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.11.2025

Prodaný  byt 2+1 44 m²Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²

Prodaný byt 2+1 44 m²

Masarykova třída 1017, Orlová - Lutyně

1 890 000 Kč

1 750 000 Kč

39 773 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Šeříková 708/2, Ostrava - Výškovice

3 690 000 Kč

54 265 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Dolní 2288/89, Ostrava - Zábřeh

3 500 000 Kč

3 300 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Masarykova třída 1017, Orlová - Lutyně

1 690 000 Kč

1 750 000 Kč

27 778 Kč/m2

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Pivovarská 668, Fulnek

2 250 000 Kč

52 326 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 4.11.2025

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 461 m²

Pocheň ev. č. 72, Brumovice

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  byt 3+1 128 m²Prodaný  byt 3+1 128 m²
Prodaný  byt 3+1 128 m²
Prodaný  byt 3+1 128 m²

Prodaný byt 3+1 128 m²

Na Loukách 316, Bohumín - Pudlov

2 890 000 Kč

22 578 Kč/m2

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 30.10.2025

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Tolstého 108, Frýdek-Místek - Frýdek

3 800 000 Kč

53 521 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 947 m²

Raduňská 1/8, Opava - Podvihov

2 300 000 Kč

23 000 Kč/m2

1...678...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 239 nemovitostí