Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

231 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Revoluční 1165/7, Rýmařov

2 390 000 Kč

1 990 000 Kč

31 094 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 2334 m²

Kunčice pod Ondřejníkem 143, Kunčice pod Ondřejníkem

3 190 000 Kč

2 990 000 Kč

33 222 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodáno 3.3.2026

Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 658 m²

Tyra ev. č. 102, Třinec

1 050 000 Kč

26 250 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²

Prodaná chata 18 m², pozemek 399 m²

17. listopadu 3255, Ostrava - Martinov

1 680 000 Kč

1 600 000 Kč

88 889 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 401 m²

Jasinkova 1832/1, Ostrava - Hulváky

2 800 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 4+1 79 m²Prodaný  byt 4+1 79 m²
Prodaný  byt 4+1 79 m²
Prodaný  byt 4+1 79 m²

Prodaný byt 4+1 79 m²

Závodní 1368/96, Ostrava - Vítkovice

3 700 000 Kč

2 990 000 Kč

37 848 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Klegova 1440/21, Ostrava - Hrabůvka

2 718 000 Kč

73 459 Kč/m2

Prodáno 1.2.2026

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Adamusova 1249, Orlová - Lutyně

2 000 000 Kč

29 851 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 22.1.2026

Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²

Prodaný dům 122 m², pozemek 744 m²

Spálov 133, Spálov

1 400 000 Kč

11 475 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Svornosti 57/57, Ostrava - Zábřeh

2 700 000 Kč

2 510 000 Kč

69 722 Kč/m2

123...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí