Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

231 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1218 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1218 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1218 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1218 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1218 m²

Lípová 92, Dvorce

2 290 000 Kč

17 615 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 2+1 65 m²Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²

Prodaný byt 2+1 65 m²

Pivovarská 313/15, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

2 700 000 Kč

41 538 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

U Společenského domu 1042/3, Vratimov

2 890 000 Kč

2 700 000 Kč

51 923 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 18 m²Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²

Prodaný byt 1+kk 18 m²

Čs. exilu 473/17, Ostrava - Poruba

1 950 000 Kč

1 850 000 Kč

102 778 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 603 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 603 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 603 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 603 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 603 m²

Březová 38, Březová

2 880 000 Kč

19 200 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Olbrachtova 698/21, Karviná - Ráj

2 690 000 Kč

44 833 Kč/m2

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  byt 2+1 46 m²Prodaný  byt 2+1 46 m²
Prodaný  byt 2+1 46 m²
Prodaný  byt 2+1 46 m²

Prodaný byt 2+1 46 m²

Janáčkova 157, Frýdek-Místek - Místek

2 900 000 Kč

63 043 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 234 m², pozemek 1143 m²Prodaný  dům 234 m², pozemek 1143 m²
Prodaný  dům 234 m², pozemek 1143 m²
Prodaný  dům 234 m², pozemek 1143 m²

Prodaný dům 234 m², pozemek 1143 m²

Pazderna 34, Pazderna

2 490 000 Kč

10 641 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Lichnov

1 390 000 Kč

1 100 000 Kč

20 755 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  byt 3+1 54 m²Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²

Prodaný byt 3+1 54 m²

Elektrárenská 5702/11, Ostrava - Svinov

2 650 000 Kč

49 074 Kč/m2

Realitní makléř: Nikola Georgievová
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Nikola Georgievová

Nikola Georgievová

4.1

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1234...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí