Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj

Od 21. 5. 2024

443 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  byt 5+1 120 m²Prodaný  byt 5+1 120 m²
Prodaný  byt 5+1 120 m²
Prodaný  byt 5+1 120 m²

Prodaný byt 5+1 120 m²

Fügnerova 818/8, Ostrava - Přívoz

5 500 000 Kč

45 833 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 845 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 876 m²

Zátiší 110, Suchdol nad Odrou

3 450 000 Kč

26 538 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Jesenická 788/26, Bruntál

1 750 000 Kč

31 250 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 19.5.2025

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Sosnová 387, Třinec - Dolní Líštná

2 510 000 Kč

36 377 Kč/m2

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²

Prodaný dům 216 m², pozemek 936 m²

Dolní 338, Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves

6 500 000 Kč

4 600 000 Kč

21 296 Kč/m2

Prodáno 14.5.2025

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Varenská 2974/38, Ostrava - Moravská Ostrava

3 700 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 14.5.2025

Prodaná  chata 17 m², pozemek 524 m²Prodaná  chata 17 m², pozemek 524 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 524 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 524 m²

Prodaná chata 17 m², pozemek 524 m²

Město ev. č. 75, Orlová

980 000 Kč

57 647 Kč/m2

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  dům 243 m², pozemek 2938 m²Prodaný  dům 243 m², pozemek 2938 m²
Prodaný  dům 243 m², pozemek 2938 m²
Prodaný  dům 243 m², pozemek 2938 m²

Prodaný dům 243 m², pozemek 2938 m²

Loučky 106, Odry

7 980 000 Kč

32 840 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 9.5.2025

Prodaný  dům 280 m², pozemek 1031 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1031 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 1031 m²

Mendlova 1329/4, Opava - Předměstí

9 800 000 Kč

8 500 000 Kč

30 357 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 9.5.2025

Prodaný  byt 3+kk 64 m²Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²

Prodaný byt 3+kk 64 m²

Edisonova 1443/86, Ostrava - Hrabůvka

4 160 000 Kč

65 000 Kč/m2

1...192021...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 845 nemovitostí