Prodané domy

Prodané domy v kraji Moravskoslezský kraj

Od 19. 5. 2024

150 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 1071 m²

Dětmarovice 147, Dětmarovice

3 900 000 Kč

17 568 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 188 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům, pozemek 697 m²Prodaný  dům, pozemek 697 m²
Prodaný  dům, pozemek 697 m²
Prodaný  dům, pozemek 697 m²

Prodaný dům, pozemek 697 m²

Hraniční 888/5, Havířov - Bludovice

5 650 000 Kč

5 250 000 Kč

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1050 m²

Doubrava 297, Doubrava

2 200 000 Kč

1 750 000 Kč

11 667 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²

Prodaný dům 248 m², pozemek 1425 m²

Pržno 170, Pržno

6 950 000 Kč

4 995 000 Kč

20 141 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 1860 m²

Hynečkova 405, Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves

6 900 000 Kč

5 300 000 Kč

18 929 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²

Prodaný dům 209 m², pozemek 1160 m²

Lichnov 387, Lichnov

4 230 000 Kč

20 239 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 527 m²

Vrchlického 149/6, Opava - Kateřinky

4 390 000 Kč

38 174 Kč/m2

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 2334 m²

Kunčice pod Ondřejníkem 143, Kunčice pod Ondřejníkem

3 190 000 Kč

2 990 000 Kč

33 222 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 795 m²

Zahradní 921, Studénka

7 800 000 Kč

6 200 000 Kč

23 664 Kč/m2

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 525 m²

Dobratice 326, Dobratice

5 800 000 Kč

48 333 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
123...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 188 domů