Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v okresu Olomouc s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 24. 5. 2024

45 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.12.2025

Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²

Prodaný dům 132 m², pozemek 1822 m²

Mladějovice 61, Mladějovice

5 459 000 Kč

4 950 000 Kč

37 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 309 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  byt 3+1 90 m²Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²

Prodaný byt 3+1 90 m²

Chabičov 4, Šternberk

4 959 240 Kč

55 103 Kč/m2

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Chabičov 4, Šternberk

3 508 617 Kč

44 982 Kč/m2

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Chabičov 4, Šternberk

3 275 000 Kč

44 863 Kč/m2

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Ječmínkova 552/2, Olomouc - Holice

4 390 000 Kč

4 250 000 Kč

78 704 Kč/m2

Prodáno 14.11.2025

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Družební 715/11, Olomouc - Nové Sady

3 749 000 Kč

87 186 Kč/m2

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Schweitzerova 385/56, Olomouc - Povel

4 499 000 Kč

3 900 000 Kč

69 643 Kč/m2

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 3+kk 60 m²Prodaný  byt 3+kk 60 m²
Prodaný  byt 3+kk 60 m²
Prodaný  byt 3+kk 60 m²

Prodaný byt 3+kk 60 m²

Škrétova 841/1, Olomouc - Nová Ulice

4 990 000 Kč

83 167 Kč/m2

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  dům 142 m², pozemek 338 m²Prodaný  dům 142 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 338 m²

Prodaný dům 142 m², pozemek 338 m²

Prokopa Holého 68/28, Olomouc - Bělidla

4 490 000 Kč

31 620 Kč/m2

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Norská 237/33, Olomouc - Neředín

4 750 000 Kč

81 897 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Fidler
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Antonín Fidler

Antonín Fidler

4.7

Realitní kancelář: Bidli
123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 309 nemovitostí