Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

244 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²

Prodaný dům 289 m², pozemek 856 m²

9. května 13, Ruda nad Moravou

4 890 000 Kč

3 890 000 Kč

13 460 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 633 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 67 m²Prodaný  byt 2+kk 67 m²
Prodaný  byt 2+kk 67 m²
Prodaný  byt 2+kk 67 m²

Prodaný byt 2+kk 67 m²

Pionýrů 1537, Uničov

4 500 000 Kč

67 164 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Evaldova 1865/22, Šumperk

3 799 000 Kč

3 650 000 Kč

46 795 Kč/m2

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Okružní 3428/79, Prostějov

2 850 000 Kč

77 027 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Želatovská 2771/29, Přerov I-Město

4 100 000 Kč

57 746 Kč/m2

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²

Prodaný dům 45 m², pozemek 237 m²

Hybešova 299/4, Štěpánov

2 121 000 Kč

47 133 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Revoluční 1681/16b, Šumperk

3 190 000 Kč

3 090 000 Kč

56 182 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Herrmannova 436/4, Olomouc - Lazce

4 570 000 Kč

83 091 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 1+1 58 m²Prodaný  byt 1+1 58 m²
Prodaný  byt 1+1 58 m²
Prodaný  byt 1+1 58 m²

Prodaný byt 1+1 58 m²

Foerstrova 970/1, Olomouc - Nová Ulice

4 200 000 Kč

72 414 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 114 m², pozemek 447 m²Prodaný  dům 114 m², pozemek 447 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 447 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 447 m²

Prodaný dům 114 m², pozemek 447 m²

Veselíčko 125, Veselíčko

990 000 Kč

800 000 Kč

7 018 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
123...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 633 nemovitostí