Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

48 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 348 m²

Koválovice u Tištína 48, Koválovice-Osíčany

1 870 000 Kč

25 972 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.2.2025

Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²
Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²
Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²

Prodaná chata 20 m², pozemek 681 m²

Křelov ev. č. 71, Křelov-Břuchotín

1 500 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodáno 14.2.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 480 m²

Radnice 33, Pavlov

2 500 000 Kč

1 530 664 Kč

17 007 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 5.2.2025

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Hlavní 206, Hanušovice

1 790 000 Kč

1 600 000 Kč

25 806 Kč/m2

Prodáno 14.1.2025

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Zeyerova 657/8, Jeseník

1 600 000 Kč

1 480 000 Kč

38 947 Kč/m2

Prodáno 27.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 23 m²Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²

Prodaný byt 1+kk 23 m²

Trávník 1787/31, Přerov I-Město

1 450 000 Kč

63 043 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 6.11.2024

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Nová 1818, Hranice I-Město

1 940 000 Kč

45 116 Kč/m2

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 371 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 371 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 371 m²

Sudkov 90, Sudkov

1 300 000 Kč

8 667 Kč/m2

Prodáno 31.10.2024

Prodaný  byt 2+1 30 m²Prodaný  byt 2+1 30 m²
Prodaný  byt 2+1 30 m²
Prodaný  byt 2+1 30 m²

Prodaný byt 2+1 30 m²

Vodní 897/28a, Prostějov

1 695 000 Kč

56 500 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 133 m²Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 133 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 133 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 133 m²

Prodaná chalupa 70 m², pozemek 133 m²

Komenského 155, Čechy pod Kosířem

2 234 000 Kč

1 400 000 Kč

20 000 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 nemovitostí