Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

120 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.11.2025

Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²

Prodaná chalupa 80 m², pozemek 293 m²

Baldovec 218, Rozstání

2 430 000 Kč

1 990 000 Kč

24 875 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 775 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 526 m²

Stříbrnice 38, Stříbrnice

3 150 000 Kč

2 750 000 Kč

19 643 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 622 m²

Šubířov 95, Šubířov

2 790 000 Kč

2 650 000 Kč

31 176 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 77 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 77 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 77 m², pozemek 850 m²

Jevíčská 88/3, Loštice

1 590 000 Kč

20 649 Kč/m2

Prodáno 5.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 54 m²Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²

Prodaný byt 2+kk 54 m²

Lipovská, Jeseník, Jeseník

2 500 000 Kč

46 296 Kč/m2

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 218 m²

Na Horecku 679/26, Lipník nad Bečvou I-Město

1 900 000 Kč

15 833 Kč/m2

Prodáno 25.9.2025

Prodaná  chata 26 m², pozemek 716 m²Prodaná  chata 26 m², pozemek 716 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 716 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 716 m²

Prodaná chata 26 m², pozemek 716 m²

Hlubočky ev. č. 340, Hlubočky

1 650 000 Kč

63 462 Kč/m2

Prodáno 24.9.2025

Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 365 m²

Sobotín 244, Sobotín

3 690 000 Kč

2 790 000 Kč

28 763 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Mahenova 636/19, Jeseník

2 950 000 Kč

2 550 000 Kč

38 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Velká Dlážka 319/25, Přerov I-Město

2 308 000 Kč

76 933 Kč/m2

1234...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 775 nemovitostí