Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

120 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 348 m²

Koválovice u Tištína 48, Koválovice-Osíčany

1 870 000 Kč

25 972 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 776 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Belgická 4163/2, Prostějov

2 799 000 Kč

53 827 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Školní 57/2, Jeseník

2 400 000 Kč

44 444 Kč/m2

Prodáno 18.2.2025

Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²
Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²
Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²

Prodaná chata 20 m², pozemek 681 m²

Křelov ev. č. 71, Křelov-Břuchotín

1 500 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²
Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²
Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²

Prodaný dům 281 m², pozemek 1033 m²

Přemyslovice 323, Přemyslovice

2 300 000 Kč

8 185 Kč/m2

Prodáno 14.2.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 480 m²

Radnice 33, Pavlov

2 500 000 Kč

1 530 664 Kč

17 007 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 5.2.2025

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Hlavní 206, Hanušovice

1 790 000 Kč

1 600 000 Kč

25 806 Kč/m2

Prodáno 14.1.2025

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Zeyerova 657/8, Jeseník

1 600 000 Kč

1 480 000 Kč

38 947 Kč/m2

Prodáno 9.1.2025

Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 299 m²

Dolany ev. č. 96, Dolany

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Severovýchod 477/7, Zábřeh

2 949 000 Kč

50 845 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
1...789...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 776 nemovitostí