Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

73 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.11.2025

Prodaný  dům 233 m², pozemek 329 m²Prodaný  dům 233 m², pozemek 329 m²
Prodaný  dům 233 m², pozemek 329 m²
Prodaný  dům 233 m², pozemek 329 m²

Prodaný dům 233 m², pozemek 329 m²

Osecká 346/11, Lipník nad Bečvou I-Město

2 750 000 Kč

11 803 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 506 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 526 m²

Stříbrnice 38, Stříbrnice

3 150 000 Kč

2 750 000 Kč

19 643 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 622 m²

Šubířov 95, Šubířov

2 790 000 Kč

2 650 000 Kč

31 176 Kč/m2

Prodáno 5.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 54 m²Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²

Prodaný byt 2+kk 54 m²

Lipovská, Jeseník, Jeseník

2 500 000 Kč

46 296 Kč/m2

Prodáno 24.9.2025

Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 365 m²

Sobotín 244, Sobotín

3 690 000 Kč

2 790 000 Kč

28 763 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Mahenova 636/19, Jeseník

2 950 000 Kč

2 550 000 Kč

38 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Velká Dlážka 319/25, Přerov I-Město

2 308 000 Kč

76 933 Kč/m2

Prodáno 28.8.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1035 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1035 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1035 m²

Újezd 223, Újezd

5 900 000 Kč

2 290 000 Kč

15 267 Kč/m2

Prodáno 26.8.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Sobotín 20, Sobotín

2 490 000 Kč

37 727 Kč/m2

Prodáno 22.8.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Balbínova 1615/16, Šumperk

2 900 000 Kč

53 704 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 506 nemovitostí