Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

73 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 137 m², pozemek 521 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 521 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 521 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 521 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 521 m²

Horní 322, Staré Město

3 800 000 Kč

2 500 000 Kč

18 248 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 507 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Belgická 4163/2, Prostějov

2 799 000 Kč

53 827 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Školní 57/2, Jeseník

2 400 000 Kč

44 444 Kč/m2

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²
Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²
Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²

Prodaný dům 281 m², pozemek 1033 m²

Přemyslovice 323, Přemyslovice

2 300 000 Kč

8 185 Kč/m2

Prodáno 9.1.2025

Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 299 m²

Dolany ev. č. 96, Dolany

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Severovýchod 477/7, Zábřeh

2 949 000 Kč

50 845 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Prodáno 2.1.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Krasická 331/59, Prostějov - Krasice

2 898 000 Kč

80 500 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 31.12.2024

Prodaný  byt 2+1 76 m²Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²

Prodaný byt 2+1 76 m²

Kroměřížská 945, Kojetín I-Město

2 700 000 Kč

35 526 Kč/m2

Prodáno 27.12.2024

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Nová 1222, Kojetín I-Město

3 449 999 Kč

2 800 000 Kč

37 838 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Palackého 1001/25, Litovel

2 900 000 Kč

50 877 Kč/m2

1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 507 nemovitostí