Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

235 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.12.2024

Prodaná  chata 65 m², pozemek 254 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 254 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 254 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 254 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 254 m²

Hrádek 32, Hrádek

1 460 000 Kč

1 395 000 Kč

21 462 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 582 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.12.2024

Prodaný  byt 2+1 46 m²Prodaný  byt 2+1 46 m²
Prodaný  byt 2+1 46 m²
Prodaný  byt 2+1 46 m²

Prodaný byt 2+1 46 m²

Československé armády 1556/19, Svitavy - Předměstí

2 190 000 Kč

47 609 Kč/m2

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

nábřeží Závodu míru 1828, Pardubice - Zelené Předměstí

4 600 000 Kč

92 000 Kč/m2

Prodáno 14.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

V Hliníkách 1483, Chrudim IV

4 390 000 Kč

87 800 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 14.11.2024

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Smetanova 235, Opatovice nad Labem

2 700 000 Kč

67 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 13.11.2024

Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 183 m²Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 183 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 183 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 183 m²

Prodaná chalupa 120 m², pozemek 183 m²

Mladkov 3, Mladkov

1 590 000 Kč

800 000 Kč

6 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 8.11.2024

Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 651 m²Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 651 m²
Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 651 m²
Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 651 m²

Prodaná chalupa 95 m², pozemek 651 m²

Trpišov 41, Slatiňany

4 990 000 Kč

52 526 Kč/m2

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Záměstí 195, Choceň

1 780 000 Kč

59 333 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Hanzl
Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ
Realitní makléř: Antonín Hanzl

Antonín Hanzl

Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ

Prodáno 30.10.2024

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 567 m²

Mikuleč 74, Mikuleč

875 000 Kč

700 000 Kč

10 769 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  byt 4+1 132 m²Prodaný  byt 4+1 132 m²
Prodaný  byt 4+1 132 m²
Prodaný  byt 4+1 132 m²

Prodaný byt 4+1 132 m²

Vrcha 219, Sobětuchy

3 999 000 Kč

4 000 000 Kč

30 303 Kč/m2

1...151617...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 582 nemovitostí