Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

35 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.7.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 160 m²

Široký Důl 19, Široký Důl

1 495 000 Kč

1 345 000 Kč

8 967 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 267 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  dům 55 m², pozemek 658 m²Prodaný  dům 55 m², pozemek 658 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 658 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 658 m²

Prodaný dům 55 m², pozemek 658 m²

Hradec nad Svitavou 281, Hradec nad Svitavou

1 639 000 Kč

29 800 Kč/m2

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  byt 1+1 52 m²Prodaný  byt 1+1 52 m²
Prodaný  byt 1+1 52 m²
Prodaný  byt 1+1 52 m²

Prodaný byt 1+1 52 m²

Nádražní 239, Žamberk

1 575 000 Kč

30 288 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 12.3.2025

Prodaná  chata 27 m², pozemek 4081 m²Prodaná  chata 27 m², pozemek 4081 m²
Prodaná  chata 27 m², pozemek 4081 m²
Prodaná  chata 27 m², pozemek 4081 m²

Prodaná chata 27 m², pozemek 4081 m²

Dlouhá Třebová ev. č. 2, Dlouhá Třebová

1 890 000 Kč

1 490 000 Kč

55 185 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 8.1.2025

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

J. Drobného 1620, Česká Třebová

1 940 000 Kč

49 744 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 6.1.2025

Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²

Prodaný dům 84 m², pozemek 632 m²

Kostěnice 163, Kostěnice

1 990 000 Kč

23 690 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest

Prodáno 31.12.2024

Prodaný  dům 180 m², pozemek 246 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 246 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 246 m²

Moravské náměstí 34, Březová nad Svitavou

1 420 000 Kč

1 200 000 Kč

6 667 Kč/m2

Prodáno 12.12.2024

Prodaná  chata 65 m², pozemek 254 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 254 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 254 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 254 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 254 m²

Hrádek 32, Hrádek

1 460 000 Kč

1 395 000 Kč

21 462 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Záměstí 195, Choceň

1 780 000 Kč

59 333 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Hanzl
Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ
Realitní makléř: Antonín Hanzl

Antonín Hanzl

Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 514 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 514 m²

Hradčín 219, Březová nad Svitavou

1 300 000 Kč

12 381 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 267 nemovitostí