Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

35 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.10.2024

Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²

Prodaná chalupa 53 m², pozemek 430 m²

Městec 34, Chroustovice

2 000 000 Kč

37 736 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 267 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.10.2024

Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²

Prodaná chalupa 60 m², pozemek 491 m²

Oldřiš 209, Oldřiš

1 315 000 Kč

21 917 Kč/m2

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  dům 90 m², pozemek 312 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 312 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 312 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 312 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 312 m²

Na příkopech 97, Bystré

1 819 000 Kč

1 400 000 Kč

15 556 Kč/m2

Prodáno 6.9.2024

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Křenov 108, Křenov

1 900 000 Kč

1 399 999 Kč

22 222 Kč/m2

Prodáno 29.8.2024

Prodaná  chalupa 115 m², pozemek 141 m²Prodaná  chalupa 115 m², pozemek 141 m²
Prodaná  chalupa 115 m², pozemek 141 m²
Prodaná  chalupa 115 m², pozemek 141 m²

Prodaná chalupa 115 m², pozemek 141 m²

Černovír 49, Ústí nad Orlicí

1 195 000 Kč

1 095 000 Kč

9 522 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 18 m²Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²

Prodaný byt 1+kk 18 m²

Svobody 2492, Pardubice - Zelené Předměstí

1 900 000 Kč

105 556 Kč/m2

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 36 m²Prodaný  byt 1+kk 36 m²
Prodaný  byt 1+kk 36 m²
Prodaný  byt 1+kk 36 m²

Prodaný byt 1+kk 36 m²

Švermova 149, Ústí nad Orlicí - Hylváty

1 680 000 Kč

1 500 000 Kč

41 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 160 m², pozemek 153 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 153 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 153 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 153 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 153 m²

Na Splavě 60, Česká Třebová

2 400 000 Kč

1 900 000 Kč

11 875 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  byt 2+1 37 m²Prodaný  byt 2+1 37 m²
Prodaný  byt 2+1 37 m²
Prodaný  byt 2+1 37 m²

Prodaný byt 2+1 37 m²

Pionýrů 1338, Žamberk

1 950 000 Kč

52 703 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  dům 102 m², pozemek 433 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 433 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 433 m²

Sopotnice 17, Sopotnice

2 490 000 Kč

1 520 000 Kč

14 902 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 267 nemovitostí