Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

62 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.1.2026

Prodaný  dům 133 m², pozemek 266 m²Prodaný  dům 133 m², pozemek 266 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 266 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 266 m²

Prodaný dům 133 m², pozemek 266 m²

Hybešova 291/26, Svitavy - Lány

5 500 000 Kč

41 353 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 487 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 144 m², pozemek 820 m²Prodaný  dům 144 m², pozemek 820 m²
Prodaný  dům 144 m², pozemek 820 m²
Prodaný  dům 144 m², pozemek 820 m²

Prodaný dům 144 m², pozemek 820 m²

Tuněchody 151, Tuněchody

5 210 000 Kč

36 181 Kč/m2

Prodáno 12.1.2026

Prodaný  dům 400 m², pozemek 216 m²Prodaný  dům 400 m², pozemek 216 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 216 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 216 m²

Prodaný dům 400 m², pozemek 216 m²

Jiráskovo náměstí 277, Žamberk

8 490 000 Kč

21 225 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 23.12.2025

Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²
Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²
Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²

Prodaná chalupa 140 m², pozemek 5622 m²

Horní Lipka 37, Králíky

5 650 000 Kč

40 357 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 12.12.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 440 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 440 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 440 m²

Kunčina 377, Kunčina

5 950 000 Kč

5 700 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Jílková
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Tereza Jílková

Tereza Jílková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 164 m², pozemek 474 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 474 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 474 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 474 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 474 m²

U Zámečku 1037, Pardubice - Bílé Předměstí

7 790 000 Kč

6 950 000 Kč

42 378 Kč/m2

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  dům 124 m², pozemek 1560 m²Prodaný  dům 124 m², pozemek 1560 m²
Prodaný  dům 124 m², pozemek 1560 m²
Prodaný  dům 124 m², pozemek 1560 m²

Prodaný dům 124 m², pozemek 1560 m²

Dřenice 35, Dřenice

5 490 000 Kč

44 274 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 112 m², pozemek 410 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 410 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 410 m²

Kladno 10, Kladno

7 250 000 Kč

6 890 000 Kč

61 518 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 49 m²Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²

Prodaný byt 2+kk 49 m²

Havlíčkova 445, Pardubice - Zelené Předměstí

5 500 000 Kč

112 245 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 112 m², pozemek 1819 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 1819 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 1819 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 1819 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 1819 m²

Rosice 170, Rosice

5 600 000 Kč

50 000 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 487 nemovitostí