Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

62 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 117 m², pozemek 706 m²Prodaný  dům 117 m², pozemek 706 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 706 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 706 m²

Prodaný dům 117 m², pozemek 706 m²

Za Barevnou 571, Dašice

9 599 000 Kč

82 043 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 487 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  dům 255 m², pozemek 2961 m²Prodaný  dům 255 m², pozemek 2961 m²
Prodaný  dům 255 m², pozemek 2961 m²
Prodaný  dům 255 m², pozemek 2961 m²

Prodaný dům 255 m², pozemek 2961 m²

Na Špici 74, Dlouhá Třebová

5 800 000 Kč

22 745 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 601 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 601 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 601 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 601 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 601 m²

Chýšť 32, Chýšť

5 980 000 Kč

39 867 Kč/m2

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  dům 107 m², pozemek 441 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 441 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 441 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 441 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 441 m²

V Lukách 1085, Heřmanův Městec

6 800 000 Kč

63 551 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  dům 190 m², pozemek 878 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 878 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 878 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 878 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 878 m²

Škrovád 56, Slatiňany

6 690 000 Kč

5 900 000 Kč

31 053 Kč/m2

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  dům 98 m², pozemek 641 m²Prodaný  dům 98 m², pozemek 641 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 641 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 641 m²

Prodaný dům 98 m², pozemek 641 m²

Ottmarova 1189, Holice

7 500 000 Kč

7 400 000 Kč

75 510 Kč/m2

Prodáno 26.9.2025

Prodaný  byt 3+kk 87 m²Prodaný  byt 3+kk 87 m²
Prodaný  byt 3+kk 87 m²
Prodaný  byt 3+kk 87 m²

Prodaný byt 3+kk 87 m²

Rokycanova 2911, Pardubice - Zelené Předměstí

8 600 000 Kč

98 851 Kč/m2

Prodáno 23.9.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 913 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 913 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 913 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 913 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 913 m²

Nová Čtvrť 504, Chrast

6 800 000 Kč

6 490 000 Kč

32 450 Kč/m2

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  dům 201 m², pozemek 1857 m²Prodaný  dům 201 m², pozemek 1857 m²
Prodaný  dům 201 m², pozemek 1857 m²
Prodaný  dům 201 m², pozemek 1857 m²

Prodaný dům 201 m², pozemek 1857 m²

1. máje 135, Třemošnice

7 500 000 Kč

6 600 000 Kč

32 836 Kč/m2

Prodáno 10.9.2025

Prodaný  byt 2+1 92 m²Prodaný  byt 2+1 92 m²
Prodaný  byt 2+1 92 m²
Prodaný  byt 2+1 92 m²

Prodaný byt 2+1 92 m²

Za Pasáží 1341, Pardubice - Zelené Předměstí

7 400 000 Kč

80 435 Kč/m2

1234...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 487 nemovitostí