Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj

Od 20. 5. 2024

309 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.8.2025

Prodaný  byt 3+1 97 m²Prodaný  byt 3+1 97 m²
Prodaný  byt 3+1 97 m²
Prodaný  byt 3+1 97 m²

Prodaný byt 3+1 97 m²

Havlíčkova 1035, Pardubice - Zelené Předměstí

7 190 000 Kč

6 990 000 Kč

72 062 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 123 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.7.2025

Prodaný  dům 97 m², pozemek 783 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 783 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 783 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 783 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 783 m²

Rozhraní 37, Rozhraní

1 950 000 Kč

1 800 000 Kč

18 557 Kč/m2

Prodáno 24.7.2025

Prodaný  dům 99 m², pozemek 1168 m²Prodaný  dům 99 m², pozemek 1168 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 1168 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 1168 m²

Prodaný dům 99 m², pozemek 1168 m²

Kladruby nad Labem 15, Kladruby nad Labem

4 500 000 Kč

3 900 000 Kč

39 394 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 24.7.2025

Prodaný  byt 2+1 80 m²Prodaný  byt 2+1 80 m²
Prodaný  byt 2+1 80 m²
Prodaný  byt 2+1 80 m²

Prodaný byt 2+1 80 m²

Lonkova 465, Pardubice - Polabiny

5 290 000 Kč

66 125 Kč/m2

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Revoluční 356/7, Svitavy - Lačnov

2 650 000 Kč

35 333 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 85 m²Prodaný  byt 3+kk 85 m²
Prodaný  byt 3+kk 85 m²
Prodaný  byt 3+kk 85 m²

Prodaný byt 3+kk 85 m²

Pod Vinicí 2841, Pardubice - Zelené Předměstí

8 020 000 Kč

94 353 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 11.7.2025

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Družby 341, Pardubice - Polabiny

3 500 000 Kč

89 744 Kč/m2

Prodáno 10.7.2025

Prodaný  byt 4+1 82 m²Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²

Prodaný byt 4+1 82 m²

Větrná 629/25, Svitavy - Lány

3 689 000 Kč

44 988 Kč/m2

Prodáno 9.7.2025

Prodaný  dům 105 m², pozemek 590 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 590 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 590 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 590 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 590 m²

Divišova 1793, Přelouč

9 100 000 Kč

86 667 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Divecká
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Andrea Divecká

Andrea Divecká

4.5

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Prodáno 8.7.2025

Prodaná  chata 25 m², pozemek 324 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 324 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 324 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 324 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 324 m²

Chrudim II ev. č. 30, Chrudim

1 650 000 Kč

1 390 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...121314...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 123 nemovitostí