okres Plzeň-město

Prodané nemovitosti Plzeň s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 13. 5. 2024

100 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 66 m²Prodaný  byt 3+kk 66 m²
Prodaný  byt 3+kk 66 m²
Prodaný  byt 3+kk 66 m²

Prodaný byt 3+kk 66 m²

Veská 112/15, Plzeň - Černice

4 400 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 575 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.8.2024

Prodaný  byt 3+1 95 m²Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²

Prodaný byt 3+1 95 m²

Kolmá 1168/5, Plzeň 4 - Doubravka

4 800 000 Kč

50 526 Kč/m2

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Na Dlouhých 977/74, Plzeň 4 - Doubravka

4 635 000 Kč

81 316 Kč/m2

Prodáno 12.8.2024

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Vejprnická 692/18, Plzeň 3 - Skvrňany

4 390 000 Kč

68 594 Kč/m2

Prodáno 6.8.2024

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Na Dlouhých 781/82, Plzeň 4 - Lobzy

4 840 000 Kč

73 333 Kč/m2

Prodáno 22.7.2024

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Křepelková 358/3, Plzeň 3 - Valcha

4 790 000 Kč

84 035 Kč/m2

Prodáno 10.7.2024

Prodaný  dům 108 m², pozemek 553 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 553 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 553 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 553 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 553 m²

Jubilejní 431/9, Plzeň - Božkov

6 640 000 Kč

61 481 Kč/m2

Prodáno 3.7.2024

Prodaný  byt 3+kk 59 m²Prodaný  byt 3+kk 59 m²
Prodaný  byt 3+kk 59 m²
Prodaný  byt 3+kk 59 m²

Prodaný byt 3+kk 59 m²

Těšínská 1204/19a, Plzeň 4 - Lobzy

5 790 000 Kč

98 136 Kč/m2

Prodáno 28.6.2024

Prodaný  byt 4+1 84 m²Prodaný  byt 4+1 84 m²
Prodaný  byt 4+1 84 m²
Prodaný  byt 4+1 84 m²

Prodaný byt 4+1 84 m²

Rabštejnská 1594/10, Plzeň 1 - Bolevec

5 499 000 Kč

5 150 000 Kč

61 310 Kč/m2

Prodáno 21.5.2024

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

Kotíkovská 1250/65, Plzeň 1 - Severní Předměstí

4 300 000 Kč

86 000 Kč/m2

1...8910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 575 nemovitostí