Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

327 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.5.2025

Prodaná  chata 32 m², pozemek 700 m²Prodaná  chata 32 m², pozemek 700 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 700 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 700 m²

Prodaná chata 32 m², pozemek 700 m²

Křečov ev. č. 28, Štichovice

1 650 000 Kč

51 563 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 100 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.5.2025

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Jablonského 591/1, Plzeň - Východní Předměstí

3 576 000 Kč

81 273 Kč/m2

Prodáno 5.5.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 1681 m²

Maxov 33, Všeruby

2 500 000 Kč

2 000 000 Kč

14 286 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 5.5.2025

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Pernarec 107, Pernarec

1 990 000 Kč

39 800 Kč/m2

Prodáno 2.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Klatovská třída 1702/77, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

3 790 000 Kč

3 490 000 Kč

61 228 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 2.5.2025

Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²

Prodaný dům 45 m², pozemek 1140 m²

Mladice 21, Zavlekov

950 000 Kč

21 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Poštovní 391, Kaznějov

3 370 000 Kč

51 061 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  byt 3+1 88 m²Prodaný  byt 3+1 88 m²
Prodaný  byt 3+1 88 m²
Prodaný  byt 3+1 88 m²

Prodaný byt 3+1 88 m²

Luční 622, Chotěšov

4 490 000 Kč

4 290 000 Kč

48 750 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²
Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²
Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²

Prodaný dům 253 m², pozemek 1019 m²

Hlohovice 58, Hlohovice

3 790 000 Kč

14 980 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  byt 1+1 41 m²Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²

Prodaný byt 1+1 41 m²

Kaznějovská 1205/1, Plzeň 1 - Bolevec

3 200 000 Kč

78 049 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
1...181920...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 100 nemovitostí