Prodané domy

Prodané domy v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

84 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1344 m²

Bolkov 21, Bolkov

4 650 000 Kč

3 500 000 Kč

43 750 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 582 m²

Železný Újezd, Čížkov

2 290 000 Kč

18 320 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 946 m²

Příkopy 133, Horažďovice

2 290 000 Kč

30 533 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 255 m²

Úlice 42, Úlice

2 690 000 Kč

2 390 000 Kč

36 212 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 3398 m²

Myslív 51, Myslív

3 700 000 Kč

29 134 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 335 m²

Vránov 7, Staňkov

2 096 800 Kč

1 696 800 Kč

13 153 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 5952 m²

Osek 18, Řenče

5 500 000 Kč

4 380 000 Kč

43 800 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 515 m²

Bohumila Slámy 24, Plasy

2 300 000 Kč

17 969 Kč/m2

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1355 m²

Bezděkov 5, Bor

3 000 000 Kč

12 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²

Prodaný dům 194 m², pozemek 1027 m²

Kucíny, Příchovice

4 970 000 Kč

4 100 000 Kč

21 134 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 domů