Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

327 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  dům 185 m², pozemek 731 m²Prodaný  dům 185 m², pozemek 731 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 731 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 731 m²

Prodaný dům 185 m², pozemek 731 m²

Okrajová 140, Zruč-Senec - Zruč

4 800 000 Kč

25 946 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 102 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 29.12.2024

Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 338 m²

Kout na Šumavě 35, Kout na Šumavě

3 500 000 Kč

3 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Částkova 1971/3, Plzeň - Východní Předměstí

4 080 000 Kč

76 981 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Reality MOJE
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Reality MOJE

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Chudenín 8, Chudenín

3 300 000 Kč

46 479 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Skupova 2664/16, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 000 000 Kč

67 797 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  byt 3+kk 71 m²Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²

Prodaný byt 3+kk 71 m²

Smetanova 515, Stříbro

3 500 000 Kč

3 799 000 Kč

53 507 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  dům 722 m², pozemek 3051 m²Prodaný  dům 722 m², pozemek 3051 m²
Prodaný  dům 722 m², pozemek 3051 m²
Prodaný  dům 722 m², pozemek 3051 m²

Prodaný dům 722 m², pozemek 3051 m²

Měrčín 11, Čížkov

2 500 000 Kč

1 800 000 Kč

2 493 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Kokašice 85, Kokašice

1 600 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Svojšice 44, Petrovice u Sušice

3 020 000 Kč

2 800 000 Kč

58 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Mechová 318, Štěnovice

3 890 000 Kč

3 730 000 Kč

54 853 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Reality MOJE
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Reality MOJE
1...232425...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 102 nemovitostí