Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

327 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.7.2024

Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 923 m²Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 923 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 923 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 923 m²

Prodaná chalupa 80 m², pozemek 923 m²

Radkovice 29, Měčín

2 650 000 Kč

2 100 000 Kč

26 250 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 103 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.7.2024

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Heyrovského 409/26, Plzeň 3 - Doudlevce

3 600 000 Kč

59 016 Kč/m2

Prodáno 27.6.2024

Prodaný  dům 112 m², pozemek 231 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 231 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 231 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 231 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 231 m²

Kasejovice 211, Kasejovice

2 490 000 Kč

22 232 Kč/m2

Prodáno 27.6.2024

Prodaný  dům 137 m², pozemek 248 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 248 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 248 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 248 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 248 m²

Železniční 684, Nýřany

3 300 000 Kč

3 000 000 Kč

21 898 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 27.6.2024

Prodaný  byt 1+1 59 m²Prodaný  byt 1+1 59 m²
Prodaný  byt 1+1 59 m²
Prodaný  byt 1+1 59 m²

Prodaný byt 1+1 59 m²

tř. 1. máje 1043, Dobřany

2 900 000 Kč

49 153 Kč/m2

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

1. máje 185, Hrádek - Nová Huť

2 490 000 Kč

2 100 000 Kč

33 871 Kč/m2

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  dům 274 m², pozemek 1308 m²Prodaný  dům 274 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 274 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 274 m², pozemek 1308 m²

Prodaný dům 274 m², pozemek 1308 m²

Mimov 2, Osvračín

3 999 000 Kč

3 500 000 Kč

12 774 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 19.6.2024

Prodaný  byt 2+kk 64 m²Prodaný  byt 2+kk 64 m²
Prodaný  byt 2+kk 64 m²
Prodaný  byt 2+kk 64 m²

Prodaný byt 2+kk 64 m²

Luční 899, Klatovy III

4 500 000 Kč

70 313 Kč/m2

Prodáno 19.6.2024

Prodaný  byt 3+1 80 m²Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²

Prodaný byt 3+1 80 m²

Skořice 22, Skořice

2 600 000 Kč

32 500 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Sirotek
Realitní kancelář: dumrealit.cz
Realitní makléř: Michal Sirotek

Michal Sirotek

Realitní kancelář: dumrealit.cz

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Jedlová 549, Horní Bříza

3 590 000 Kč

3 350 000 Kč

44 667 Kč/m2

1...313233

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 103 nemovitostí