Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

205 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.1.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Alešova 2415/25, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 799 000 Kč

4 550 000 Kč

89 216 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.1.2025

Prodaný  dům 195 m², pozemek 305 m²Prodaný  dům 195 m², pozemek 305 m²
Prodaný  dům 195 m², pozemek 305 m²
Prodaný  dům 195 m², pozemek 305 m²

Prodaný dům 195 m², pozemek 305 m²

Kout na Šumavě 7, Kout na Šumavě

4 900 000 Kč

4 200 000 Kč

21 538 Kč/m2

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Spádná 448/11, Plzeň - Litice

3 800 000 Kč

67 857 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Čermákova 2385/25, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 200 000 Kč

80 769 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  dům 185 m², pozemek 731 m²Prodaný  dům 185 m², pozemek 731 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 731 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 731 m²

Prodaný dům 185 m², pozemek 731 m²

Okrajová 140, Zruč-Senec - Zruč

4 800 000 Kč

25 946 Kč/m2

Prodáno 29.12.2024

Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 338 m²

Kout na Šumavě 35, Kout na Šumavě

3 500 000 Kč

3 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Částkova 1971/3, Plzeň - Východní Předměstí

4 080 000 Kč

76 981 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Reality MOJE
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Reality MOJE

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Chudenín 8, Chudenín

3 300 000 Kč

46 479 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Skupova 2664/16, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 000 000 Kč

67 797 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  byt 3+kk 71 m²Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²

Prodaný byt 3+kk 71 m²

Smetanova 515, Stříbro

3 500 000 Kč

3 799 000 Kč

53 507 Kč/m2

1...141516...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí