Prodané domy

Prodané domy v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

41 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1344 m²

Bolkov 21, Bolkov

4 650 000 Kč

3 500 000 Kč

43 750 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 402 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 3398 m²

Myslív 51, Myslív

3 700 000 Kč

29 134 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 5952 m²

Osek 18, Řenče

5 500 000 Kč

4 380 000 Kč

43 800 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1355 m²

Bezděkov 5, Bor

3 000 000 Kč

12 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²

Prodaný dům 194 m², pozemek 1027 m²

Kucíny, Příchovice

4 970 000 Kč

4 100 000 Kč

21 134 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²

Prodaný dům 118 m², pozemek 534 m²

Úzká 121, Třemošná

3 890 000 Kč

32 966 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1225 m²

Žichovice 95, Žichovice

4 050 000 Kč

33 750 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1315 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1315 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1315 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1315 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1315 m²

Kámen 20, Křenice

3 699 000 Kč

3 499 000 Kč

43 738 Kč/m2

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  dům 96 m², pozemek 243 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 243 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 243 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 243 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 243 m²

Dělnická 180, Staňkov II

3 490 000 Kč

3 000 000 Kč

31 250 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 819 m²

Poplužní 47, Blovice - Hradiště

5 200 000 Kč

4 650 000 Kč

37 200 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 402 domů