Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

205 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.8.2024

Prodaný  byt 4+1 90 m²Prodaný  byt 4+1 90 m²
Prodaný  byt 4+1 90 m²
Prodaný  byt 4+1 90 m²

Prodaný byt 4+1 90 m²

Pražská 998, Rokycany - Nové Město

4 990 000 Kč

55 444 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.8.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1027 m²

Hlavní 222, Tlučná

4 300 000 Kč

21 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 30.7.2024

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Dlouhá 771/2, Plzeň 4 - Lobzy

3 800 000 Kč

73 077 Kč/m2

Prodáno 24.7.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

K Chlumu 231, Dýšina

3 700 000 Kč

3 500 000 Kč

61 404 Kč/m2

Prodáno 22.7.2024

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Křepelková 358/3, Plzeň 3 - Valcha

4 790 000 Kč

84 035 Kč/m2

Prodáno 15.7.2024

Prodaný  byt 3+kk 68 m²Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²

Prodaný byt 3+kk 68 m²

Svojšice 44, Petrovice u Sušice

3 822 663 Kč

56 216 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY CENTRAL
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY CENTRAL

Prodáno 3.7.2024

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Heyrovského 409/26, Plzeň 3 - Doudlevce

3 600 000 Kč

59 016 Kč/m2

Prodáno 27.6.2024

Prodaný  dům 137 m², pozemek 248 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 248 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 248 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 248 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 248 m²

Železniční 684, Nýřany

3 300 000 Kč

3 000 000 Kč

21 898 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  dům 274 m², pozemek 1308 m²Prodaný  dům 274 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 274 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 274 m², pozemek 1308 m²

Prodaný dům 274 m², pozemek 1308 m²

Mimov 2, Osvračín

3 999 000 Kč

3 500 000 Kč

12 774 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 19.6.2024

Prodaný  byt 2+kk 64 m²Prodaný  byt 2+kk 64 m²
Prodaný  byt 2+kk 64 m²
Prodaný  byt 2+kk 64 m²

Prodaný byt 2+kk 64 m²

Luční 899, Klatovy III

4 500 000 Kč

70 313 Kč/m2

1...192021

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí