Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

205 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.8.2025

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Hojsova Stráž 210, Železná Ruda

4 290 000 Kč

143 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 208 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.8.2025

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

Benešova třída 1120, Nýřany

4 750 000 Kč

4 600 000 Kč

58 974 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Reality MOJE
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Reality MOJE

Prodáno 12.8.2025

Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 1050 m²Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 1050 m²
Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 1050 m²
Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 1050 m²

Prodaná chalupa 90 m², pozemek 1050 m²

Nezdřev 47, Nezdřev

4 358 480 Kč

48 428 Kč/m2

Prodáno 12.8.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Luční 842, Třemošná

4 290 000 Kč

4 090 000 Kč

62 923 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Seidl
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Seidl

Jiří Seidl

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 12.8.2025

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Úlice 127, Úlice

3 990 000 Kč

3 840 000 Kč

49 231 Kč/m2

Prodáno 7.8.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Pod Hůrkou 572, Klatovy III

3 920 000 Kč

57 647 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 7.8.2025

Prodaná  chata 38 m², pozemek 865 m²Prodaná  chata 38 m², pozemek 865 m²
Prodaná  chata 38 m², pozemek 865 m²
Prodaná  chata 38 m², pozemek 865 m²

Prodaná chata 38 m², pozemek 865 m²

Pňovany ev. č. 317, Pňovany

3 450 000 Kč

90 789 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 6.8.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 2541 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 2541 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 2541 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 2541 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 2541 m²

Školní 124, Švihov

3 400 000 Kč

20 000 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková

Prodáno 5.8.2025

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Sídlištní 411, Horní Bříza

3 790 000 Kč

3 499 000 Kč

57 361 Kč/m2

Prodáno 31.7.2025

Prodaný  dům 267 m², pozemek 2356 m²Prodaný  dům 267 m², pozemek 2356 m²
Prodaný  dům 267 m², pozemek 2356 m²
Prodaný  dům 267 m², pozemek 2356 m²

Prodaný dům 267 m², pozemek 2356 m²

Semněvice 12, Semněvice

3 990 000 Kč

14 944 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
1...8910...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 208 nemovitostí