Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

116 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.9.2024

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Rožmitálská 123, Březnice

2 650 000 Kč

2 499 000 Kč

32 882 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 853 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 2+kk 53 m²Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²

Prodaný byt 2+kk 53 m²

Nádražní 325, Mladá Boleslav - Čejetičky

2 890 000 Kč

54 528 Kč/m2

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Pod Nemocnicí 2137, Rakovník II

2 700 000 Kč

64 286 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

4.9

Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST

Prodáno 11.9.2024

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Křivoklát 229, Křivoklát

2 430 000 Kč

35 735 Kč/m2

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1634 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1634 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1634 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1634 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1634 m²

V Sedle 86, Trhový Štěpánov

2 000 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodáno 15.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Švermova 1547, Beroun-Město

3 290 000 Kč

3 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 74 m², pozemek 813 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 813 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 813 m²

Dolní Kamenice 12, Chržín

2 650 000 Kč

35 811 Kč/m2

Prodáno 9.8.2024

Prodaná  chata 91 m², pozemek 492 m²Prodaná  chata 91 m², pozemek 492 m²
Prodaná  chata 91 m², pozemek 492 m²
Prodaná  chata 91 m², pozemek 492 m²

Prodaná chata 91 m², pozemek 492 m²

Slavětín ev. č. 6, Hudčice

2 950 000 Kč

32 418 Kč/m2

Prodáno 29.7.2024

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Vodárenská 2358, Kladno - Kročehlavy

3 000 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY KLADNO
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY KLADNO

Prodáno 26.7.2024

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Sevastopolská 2850, Kladno

2 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY KLADNO
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY KLADNO
1...9101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 853 nemovitostí