Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

116 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.7.2024

Prodaný  dům 160 m², pozemek 540 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 540 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 540 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 540 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 540 m²

Církvice 3, Církvice

3 199 000 Kč

2 800 000 Kč

17 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 853 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.7.2024

Prodaná  chata 80 m², pozemek 461 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 461 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 461 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 461 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 461 m²

Na Struze 729, Březová-Oleško - Březová

2 700 000 Kč

33 750 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Prodáno 17.7.2024

Prodaný  dům 107 m², pozemek 238 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 238 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 238 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 238 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 238 m²

Hornická 74, Stříbrná Skalice

3 780 000 Kč

2 820 000 Kč

26 355 Kč/m2

Prodáno 11.7.2024

Prodaný  dům 100 m², pozemek 469 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 469 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 469 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 469 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 469 m²

Partyzánská 156, Velký Borek

2 900 000 Kč

29 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 11.7.2024

Prodaný  byt 1+1 26 m²Prodaný  byt 1+1 26 m²
Prodaný  byt 1+1 26 m²
Prodaný  byt 1+1 26 m²

Prodaný byt 1+1 26 m²

Sluštice 51, Sluštice

2 030 000 Kč

78 077 Kč/m2

Prodáno 10.7.2024

Prodaný  dům 60 m², pozemek 379 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 379 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 379 m²

Líštěnecká 183, Bystřice

2 549 000 Kč

2 249 000 Kč

37 483 Kč/m2

Prodáno 9.7.2024

Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 360 m²Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 360 m²
Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 360 m²
Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 360 m²

Prodaná chalupa 63 m², pozemek 360 m²

Předměřice nad Jizerou 103, Předměřice nad Jizerou

3 400 000 Kč

2 700 000 Kč

42 857 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art

Prodáno 2.7.2024

Prodaný  byt 1+1 28 m²Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²

Prodaný byt 1+1 28 m²

Mariánská 173, Příbram VII

2 421 000 Kč

86 464 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář:
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář:

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²

Prodaný dům 298 m², pozemek 1276 m²

Olbramovice Ves 26, Olbramovice

2 735 000 Kč

9 178 Kč/m2

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²
Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²
Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²

Prodaný dům 53 m², pozemek 56 m²

Pekařská 698, Kladno

2 300 000 Kč

43 396 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
1...101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 853 nemovitostí