Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

367 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²

Prodaný dům 117 m², pozemek 1184 m²

Keblov 67, Keblov

3 600 000 Kč

30 769 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 806 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²

Prodaný dům 89 m², pozemek 252 m²

K Horce 254, Pchery - Humny

3 940 000 Kč

44 270 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1077 m²

Nové Ouholice 50, Nová Ves

4 700 000 Kč

23 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 5.2.2026

Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²

Prodaná chata 71 m², pozemek 844 m²

Měchenice ev. č. 225, Měchenice

4 900 000 Kč

4 650 000 Kč

65 493 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Masarykova 600, Kutná Hora - Hlouška

4 390 000 Kč

91 458 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1115 m²

Táborská 179, Louňovice pod Blaníkem

4 350 000 Kč

27 188 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 89 m², pozemek 930 m²Prodaný  dům 89 m², pozemek 930 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 930 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 930 m²

Prodaný dům 89 m², pozemek 930 m²

Drahobudice 64, Drahobudice

4 190 000 Kč

47 079 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Na Magistrále 769, Kolín II

3 990 000 Kč

71 250 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Vítězná 2911, Kladno

3 711 000 Kč

127 966 Kč/m2

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 38 m²Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²

Prodaný byt 2+kk 38 m²

Holandská 2437, Kladno - Kročehlavy

3 890 000 Kč

102 368 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
1...345...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 806 nemovitostí