Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

380 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1059 m²

Prodaný dům 174 m², pozemek 1059 m²

Hrušov 4, Hrušov

5 990 000 Kč

5 550 000 Kč

31 897 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 802 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 66 m²Prodaný  byt 2+kk 66 m²
Prodaný  byt 2+kk 66 m²
Prodaný  byt 2+kk 66 m²

Prodaný byt 2+kk 66 m²

Cedrová 1322, Jesenice

7 290 000 Kč

110 455 Kč/m2

Prodáno 4.11.2025

Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1158 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 1158 m²

Hradištko 80, Hradištko

6 200 000 Kč

32 632 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 4.11.2025

Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 792 m²

Prodaný dům 213 m², pozemek 792 m²

Slivínko 27, Dolní Slivno

8 980 000 Kč

42 160 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 3.11.2025

Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 701 m²

Prodaný dům 153 m², pozemek 701 m²

Všechromy 22, Strančice

8 990 000 Kč

8 000 000 Kč

52 288 Kč/m2

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  byt 3+kk 80 m²Prodaný  byt 3+kk 80 m²
Prodaný  byt 3+kk 80 m²
Prodaný  byt 3+kk 80 m²

Prodaný byt 3+kk 80 m²

Na kopečku, Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

7 900 000 Kč

6 000 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 820 m²

Prodaný dům 202 m², pozemek 820 m²

Jelence 61, Dolní Hbity

6 700 000 Kč

33 168 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2

Prodáno 24.10.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 414 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 414 m²

Husova 217, Bakov nad Jizerou

6 290 000 Kč

5 500 000 Kč

39 286 Kč/m2

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 448 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 448 m²

Psáry ev. č. 345, Psáry

6 300 000 Kč

35 000 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 592 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 592 m²

Kutnohorská 361, Louňovice

8 800 000 Kč

8 300 000 Kč

77 570 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY
1...91011...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 802 nemovitostí