Prodané domy

Prodané domy v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

234 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 214 m², pozemek 490 m²

Svatopluka Čecha 1004, Český Brod

8 900 000 Kč

41 589 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 785 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 533 m²

Nová Ves 24, Hradečno

7 825 240 Kč

52 168 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 559 m²

Kutnohorská 781, Kostelec nad Černými lesy

7 800 000 Kč

6 700 000 Kč

52 344 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 1201 m²

Buková u Příbramě 177, Buková u Příbramě

11 400 000 Kč

9 900 000 Kč

72 263 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 203 m²

Jarní 281, Nelahozeves - Lešany

8 750 000 Kč

63 869 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 857 m²

Komenského 526, Mnichovo Hradiště

8 500 000 Kč

36 638 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²
Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²
Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²

Prodaný dům 265 m², pozemek 985 m²

Svatá 45, Svatá

6 900 000 Kč

6 600 000 Kč

24 906 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²

Prodaný dům 174 m², pozemek 1520 m²

Kozárovice 20, Kozárovice

5 999 000 Kč

5 799 000 Kč

33 328 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 1064 m²

Hořejší 90, Kosoř

9 490 000 Kč

8 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 189 m², pozemek 832 m²

K Chotolu 356, Statenice

9 990 000 Kč

52 857 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
123...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 785 domů