Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

381 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.6.2025

Prodaný  byt 3+kk 58 m²Prodaný  byt 3+kk 58 m²
Prodaný  byt 3+kk 58 m²
Prodaný  byt 3+kk 58 m²

Prodaný byt 3+kk 58 m²

Na Výšině 2657/3, Říčany

8 900 000 Kč

7 900 000 Kč

136 207 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 797 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.6.2025

Prodaný  dům 158 m², pozemek 282 m²Prodaný  dům 158 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 282 m²

Prodaný dům 158 m², pozemek 282 m²

nám. lípy svobody 41, Černé Voděrady

6 100 000 Kč

38 608 Kč/m2

Prodáno 24.6.2025

Prodaná  chalupa 163 m², pozemek 1417 m²Prodaná  chalupa 163 m², pozemek 1417 m²
Prodaná  chalupa 163 m², pozemek 1417 m²
Prodaná  chalupa 163 m², pozemek 1417 m²

Prodaná chalupa 163 m², pozemek 1417 m²

Velenice 54, Velenice

9 990 000 Kč

9 150 000 Kč

56 135 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 20.6.2025

Prodaný  byt 4+kk 100 m²Prodaný  byt 4+kk 100 m²
Prodaný  byt 4+kk 100 m²
Prodaný  byt 4+kk 100 m²

Prodaný byt 4+kk 100 m²

Vašíčkova 3436, Kladno

9 090 000 Kč

8 600 000 Kč

86 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 20.6.2025

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Antonína Kaliny 1355, Kolín V

5 450 000 Kč

70 779 Kč/m2

Prodáno 18.6.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 171 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 171 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 171 m²

Býkev 75, Býkev

5 150 000 Kč

46 818 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  dům 103 m², pozemek 8942 m²Prodaný  dům 103 m², pozemek 8942 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 8942 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 8942 m²

Prodaný dům 103 m², pozemek 8942 m²

Bohouňovice I 70, Červené Pečky

6 600 000 Kč

5 650 000 Kč

54 854 Kč/m2

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Cedrová 1322, Jesenice

7 100 000 Kč

124 561 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  dům 72 m², pozemek 565 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 565 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 565 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 565 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 565 m²

Mělnická 16/17, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

5 900 000 Kč

5 100 000 Kč

70 833 Kč/m2

Prodáno 16.6.2025

Prodaný  dům 390 m², pozemek 915 m²Prodaný  dům 390 m², pozemek 915 m²
Prodaný  dům 390 m², pozemek 915 m²
Prodaný  dům 390 m², pozemek 915 m²

Prodaný dům 390 m², pozemek 915 m²

Nádražní 26, Roztoky

8 500 000 Kč

21 795 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...171819...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 797 nemovitostí