Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

381 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.3.2025

Prodaný  byt 2+kk 53 m²Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²

Prodaný byt 2+kk 53 m²

Pšeničná 1872, Hostivice

7 250 000 Kč

7 248 000 Kč

136 755 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 797 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.3.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 391 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 391 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 391 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 391 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 391 m²

V Zátiší 37, Káraný

5 900 000 Kč

69 412 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Domanja
Realitní kancelář: UNGELT INVEST
Realitní makléř: Vojtěch Domanja

Vojtěch Domanja

5.0

Realitní kancelář: UNGELT INVEST

Prodáno 19.3.2025

Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1778 m²Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1778 m²
Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1778 m²
Prodaná  chalupa 150 m², pozemek 1778 m²

Prodaná chalupa 150 m², pozemek 1778 m²

Nakvasovice 12, Čechtice

9 050 000 Kč

60 333 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  byt 3+1 94 m²Prodaný  byt 3+1 94 m²
Prodaný  byt 3+1 94 m²
Prodaný  byt 3+1 94 m²

Prodaný byt 3+1 94 m²

Pražská 2738/92, Mělník

5 740 000 Kč

61 064 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  byt 3+kk 63 m²Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²

Prodaný byt 3+kk 63 m²

Mirešická 357, Jinočany

6 950 000 Kč

6 800 000 Kč

107 937 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaná  chalupa 111 m², pozemek 775 m²Prodaná  chalupa 111 m², pozemek 775 m²
Prodaná  chalupa 111 m², pozemek 775 m²
Prodaná  chalupa 111 m², pozemek 775 m²

Prodaná chalupa 111 m², pozemek 775 m²

Lensedly ev. č. 139, Kaliště

6 490 000 Kč

5 990 000 Kč

53 964 Kč/m2

Prodáno 14.3.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 838 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 838 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 838 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 838 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 838 m²

Zahrádky 486, Dolní Bousov

6 599 000 Kč

31 424 Kč/m2

Prodáno 10.3.2025

Prodaný  byt 3+kk 159 m²Prodaný  byt 3+kk 159 m²
Prodaný  byt 3+kk 159 m²
Prodaný  byt 3+kk 159 m²

Prodaný byt 3+kk 159 m²

B. Němcové 1754, Hostivice

9 600 000 Kč

60 377 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla

Prodáno 10.3.2025

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Lidická 1646, Slaný

5 150 000 Kč

76 866 Kč/m2

Prodáno 7.3.2025

Prodaný  dům 138 m², pozemek 1127 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 1127 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 1127 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 1127 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 1127 m²

Škvorecká 725, Úvaly

10 990 000 Kč

9 400 000 Kč

68 116 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
1...232425...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 797 nemovitostí