Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

381 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.1.2025

Prodaná  vila 105 m², pozemek 501 m²Prodaná  vila 105 m², pozemek 501 m²
Prodaná  vila 105 m², pozemek 501 m²
Prodaná  vila 105 m², pozemek 501 m²

Prodaná vila 105 m², pozemek 501 m²

Pod Železnicí 783, Tuchlovice

9 900 000 Kč

9 100 000 Kč

86 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 799 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.1.2025

Prodaný  dům 125 m², pozemek 421 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 421 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 421 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 421 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 421 m²

Březová 50, Březová

6 000 000 Kč

5 200 000 Kč

41 600 Kč/m2

Prodáno 29.1.2025

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

5 000 000 Kč

68 493 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Prodáno 29.1.2025

Prodaný  byt 3+kk 68 m²Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²

Prodaný byt 3+kk 68 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

5 710 000 Kč

83 971 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Prodáno 23.1.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 278 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 278 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 278 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 278 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 278 m²

Husova 121/7, Libiš

8 900 000 Kč

52 353 Kč/m2

Prodáno 23.1.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 951 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 951 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 951 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 951 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 951 m²

Malý Chlumec 43, Velký Chlumec

5 800 000 Kč

32 222 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Prodáno 23.1.2025

Prodaný  byt 4+kk 77 m²Prodaný  byt 4+kk 77 m²
Prodaný  byt 4+kk 77 m²
Prodaný  byt 4+kk 77 m²

Prodaný byt 4+kk 77 m²

sídl. V Zátiší 1002, Kralupy nad Vltavou

6 200 000 Kč

5 980 000 Kč

77 662 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 22.1.2025

Prodaný  byt 3+kk 68 m²Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²

Prodaný byt 3+kk 68 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

5 390 000 Kč

79 265 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Prodáno 22.1.2025

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Vyšehořovická 512, Nehvizdy

6 250 000 Kč

5 375 000 Kč

103 365 Kč/m2

Prodáno 21.1.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 137 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 137 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 137 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 137 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 137 m²

Libeř 86, Libeř

7 490 000 Kč

7 200 000 Kč

72 000 Kč/m2

1...252627...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 799 nemovitostí