Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 21. 5. 2024

1 034 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.7.2025

Prodaný  dům 165 m², pozemek 846 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 846 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 846 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 846 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 846 m²

Jana Kreisla 857, Vysoký Újezd

16 900 000 Kč

102 424 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 966 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.7.2025

Prodaný  dům 198 m², pozemek 974 m²Prodaný  dům 198 m², pozemek 974 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 974 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 974 m²

Prodaný dům 198 m², pozemek 974 m²

V Aleji 545, Nová Ves pod Pleší

16 500 000 Kč

15 300 000 Kč

77 273 Kč/m2

Prodáno 25.7.2025

Prodaný  dům 95 m², pozemek 1370 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 1370 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 1370 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 1370 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 1370 m²

Choťovice 64, Choťovice

5 800 000 Kč

4 500 000 Kč

47 368 Kč/m2

Prodáno 24.7.2025

Prodaný  byt 4+kk 98 m²Prodaný  byt 4+kk 98 m²
Prodaný  byt 4+kk 98 m²
Prodaný  byt 4+kk 98 m²

Prodaný byt 4+kk 98 m²

Formanská 1092, Velké Přílepy

10 650 000 Kč

108 673 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla

Prodáno 24.7.2025

Prodaný  dům 64 m², pozemek 154 m²Prodaný  dům 64 m², pozemek 154 m²
Prodaný  dům 64 m², pozemek 154 m²
Prodaný  dům 64 m², pozemek 154 m²

Prodaný dům 64 m², pozemek 154 m²

Tylova 155/3, Lysá nad Labem

6 500 000 Kč

101 563 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Dubský a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Life
Realitní makléř: Martin Dubský a tým

Martin Dubský a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Life

Prodáno 24.7.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 654 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 654 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 654 m²

Kbel, Benátky nad Jizerou

5 990 000 Kč

49 917 Kč/m2

Prodáno 23.7.2025

Prodaný  dům 119 m², pozemek 890 m²Prodaný  dům 119 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 119 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 119 m², pozemek 890 m²

Prodaný dům 119 m², pozemek 890 m²

U Parku 148, Dolany nad Vltavou

10 500 000 Kč

88 235 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 23.7.2025

Prodaný  dům 228 m², pozemek 414 m²Prodaný  dům 228 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 414 m²

Prodaný dům 228 m², pozemek 414 m²

K Lesu 569, Horoměřice

14 500 000 Kč

63 596 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 23.7.2025

Prodaný  byt 1+kk 20 m²Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²

Prodaný byt 1+kk 20 m²

Třebohostice 5, Škvorec

2 990 000 Kč

149 500 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  dům 206 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 206 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 206 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 206 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 206 m², pozemek 384 m²

Olbramovice Ves 45, Olbramovice

5 990 000 Kč

5 500 000 Kč

26 699 Kč/m2

1...404142...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 966 nemovitostí