Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 21. 5. 2024

1 034 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1864 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1864 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1864 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1864 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1864 m²

Pod Zahrádky 271, Nový Jáchymov

13 950 000 Kč

13 250 000 Kč

55 208 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 966 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  byt 2+kk 76 m²Prodaný  byt 2+kk 76 m²
Prodaný  byt 2+kk 76 m²
Prodaný  byt 2+kk 76 m²

Prodaný byt 2+kk 76 m²

Vrbová 1938, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

5 495 000 Kč

72 303 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  dům 320 m², pozemek 1046 m²Prodaný  dům 320 m², pozemek 1046 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 1046 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 1046 m²

Prodaný dům 320 m², pozemek 1046 m²

Hořelická 293, Drahelčice

22 400 000 Kč

70 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář

Prodáno 22.7.2025

Prodaná  chata 55 m², pozemek 331 m²Prodaná  chata 55 m², pozemek 331 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 331 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 331 m²

Prodaná chata 55 m², pozemek 331 m²

Na Vodrážce ev. č. 79, Sadská

2 990 000 Kč

54 364 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 780 m²

Jindřichova 301, Sadská

6 310 000 Kč

5 960 000 Kč

37 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  dům 186 m², pozemek 842 m²Prodaný  dům 186 m², pozemek 842 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 842 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 842 m²

Prodaný dům 186 m², pozemek 842 m²

Na Pískách 749, Vysoký Újezd

21 499 000 Kč

115 586 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 64 m²Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²

Prodaný byt 3+kk 64 m²

Slepá 319, Hostouň

5 290 000 Kč

4 990 000 Kč

77 969 Kč/m2

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  dům 374 m², pozemek 374 m²Prodaný  dům 374 m², pozemek 374 m²
Prodaný  dům 374 m², pozemek 374 m²
Prodaný  dům 374 m², pozemek 374 m²

Prodaný dům 374 m², pozemek 374 m²

Švermovská 146, Brandýsek - Olšany

2 575 000 Kč

6 885 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Vuong
Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Realitní makléř: Miroslav Vuong

Miroslav Vuong

4.1

Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  dům 260 m², pozemek 665 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 665 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 665 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 665 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 665 m²

Na Vartě 205, Radonice

14 847 000 Kč

14 040 000 Kč

54 000 Kč/m2

Prodáno 15.7.2025

Prodaná  chata 55 m², pozemek 365 m²Prodaná  chata 55 m², pozemek 365 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 365 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 365 m²

Prodaná chata 55 m², pozemek 365 m²

Kamenný Přívoz ev. č. 470, Kamenný Přívoz

2 949 470 Kč

2 499 470 Kč

45 445 Kč/m2

1...414243...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 966 nemovitostí