Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 19. 5. 2024

1 033 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

V Honech 690, Klecany

5 790 000 Kč

134 651 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 970 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.3.2026

Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²
Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²
Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²

Prodaná chalupa 130 m², pozemek 974 m²

Nový Samechov 17, Řendějov

3 834 485 Kč

29 496 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 194 m²

Komenského 372, Uhlířské Janovice

4 195 000 Kč

2 600 000 Kč

16 774 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 144 m²Prodaný  dům 144 m²
Prodaný  dům 144 m²
Prodaný  dům 144 m²

Prodaný dům 144 m²

53, Kluky

3 000 000 Kč

3 000 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²

Prodaná chata 79 m², pozemek 622 m²

Mnichovice ev. č. 203, Mnichovice

4 650 000 Kč

58 861 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Mládežnická 452, Komárov

3 795 000 Kč

58 385 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²

Prodaná chata 42 m², pozemek 696 m²

Malíkovice ev. č. 16, Malíkovice

2 000 000 Kč

47 619 Kč/m2

Prodáno 16.3.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 2907 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 2907 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 2907 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 2907 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 2907 m²

Hvězdonice 150, Hvězdonice

18 999 000 Kč

18 000 000 Kč

105 882 Kč/m2

Prodáno 16.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Čs. armády 3189, Kladno

4 300 000 Kč

130 303 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 325 m²

Kalivodská 177, Mšec

3 990 000 Kč

46 941 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
1...456...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 970 nemovitostí