Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 19. 5. 2024

1 033 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 96 m²Prodaný  byt 2+kk 96 m²
Prodaný  byt 2+kk 96 m²
Prodaný  byt 2+kk 96 m²

Prodaný byt 2+kk 96 m²

Komenského, Šestajovice, Šestajovice

7 490 000 Kč

7 340 000 Kč

76 458 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 970 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1286 m²

Nová Ves 99, Hradečno

10 455 000 Kč

43 563 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 156 m², pozemek 1054 m²Prodaný  dům 156 m², pozemek 1054 m²
Prodaný  dům 156 m², pozemek 1054 m²
Prodaný  dům 156 m², pozemek 1054 m²

Prodaný dům 156 m², pozemek 1054 m²

Na Výsluní 483, Králův Dvůr - Levín

16 990 000 Kč

15 990 000 Kč

102 500 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 2892 m²

V Koutě 62, Běrunice

7 390 000 Kč

33 288 Kč/m2

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 153 m², pozemek 1184 m²Prodaný  dům 153 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 1184 m²

Prodaný dům 153 m², pozemek 1184 m²

U Háje 208, Kralupy nad Vltavou - Zeměchy

10 700 000 Kč

69 935 Kč/m2

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Čs. legií 1872, Rakovník II

3 100 000 Kč

110 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Vitry 2223, Kladno - Kročehlavy

3 800 000 Kč

111 765 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 1030 m²

Samopše 32, Samopše

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 826 m²

Chržín 72, Chržín

8 200 000 Kč

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 188 m²

U Rybníka 660, Hovorčovice

11 490 000 Kč

99 913 Kč/m2

1...567...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 970 nemovitostí