Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 22. 5. 2024

1 035 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.3.2025

Prodaný  byt 3+kk 65 m²Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²

Prodaný byt 3+kk 65 m²

Revoluční 280, Odolena Voda

5 100 000 Kč

4 950 000 Kč

76 154 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 967 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.3.2025

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Bezručova 757, Městec Králové

3 300 000 Kč

66 000 Kč/m2

Prodáno 26.3.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Bož. Němcové 251, Příbram VII

3 099 000 Kč

59 596 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 25.3.2025

Prodaný  dům 119 m², pozemek 757 m²Prodaný  dům 119 m², pozemek 757 m²
Prodaný  dům 119 m², pozemek 757 m²
Prodaný  dům 119 m², pozemek 757 m²

Prodaný dům 119 m², pozemek 757 m²

Světlá 564, Nová Ves pod Pleší

11 590 000 Kč

97 395 Kč/m2

Prodáno 25.3.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 688 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 688 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 688 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 688 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 688 m²

K Šálku 340, Odolena Voda - Dolínek

12 900 000 Kč

12 300 000 Kč

72 353 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 24.3.2025

Prodaný  dům 131 m², pozemek 526 m²Prodaný  dům 131 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 131 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 131 m², pozemek 526 m²

Prodaný dům 131 m², pozemek 526 m²

Adamov 9, Adamov

4 290 000 Kč

32 748 Kč/m2

Prodáno 21.3.2025

Prodaný  dům 345 m², pozemek 1944 m²Prodaný  dům 345 m², pozemek 1944 m²
Prodaný  dům 345 m², pozemek 1944 m²
Prodaný  dům 345 m², pozemek 1944 m²

Prodaný dům 345 m², pozemek 1944 m²

Jaromírovy sady 1718, Lysá nad Labem

16 800 000 Kč

48 696 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  dům 158 m², pozemek 544 m²Prodaný  dům 158 m², pozemek 544 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 544 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 544 m²

Prodaný dům 158 m², pozemek 544 m²

Výhledová 227, Říčany - Pacov

14 750 000 Kč

93 354 Kč/m2

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  dům 158 m², pozemek 406 m²Prodaný  dům 158 m², pozemek 406 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 406 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 406 m²

Prodaný dům 158 m², pozemek 406 m²

Zlatnická 298, Jenštejn

10 350 000 Kč

65 506 Kč/m2

Prodáno 19.3.2025

Prodaný  byt 1+kk 34 m²Prodaný  byt 1+kk 34 m²
Prodaný  byt 1+kk 34 m²
Prodaný  byt 1+kk 34 m²

Prodaný byt 1+kk 34 m²

Velvarská 989, Horoměřice

4 400 000 Kč

129 412 Kč/m2

1...606162...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 967 nemovitostí